Your Destiny Life

Your Destiny Life

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

FORUM ZAMKNIETE
Zapraszamy na www.destinyrpg.y0.pl
Pozdrawiam Smoker

#1 2011-08-27 12:06:22

 Smoker

Administrator

Skąd: Kędzierzyn Koźle
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Rekrutacja do Admin Team

Myślisz ze jesteś gotowy na moderatora forum? ze poradzisz sobie na stanowisku tym stanowisku? napisz podanie według własnego wzoru, pamiętaj aby było ono kreatywne i wyjątkowe, opisz swoje cechy, podaj wiek, kontakt, hobby, etc.


http://i.imgur.com/AswnF.jpg

Offline

 

#2 2011-08-27 12:27:18

Crossowiec

Administrator Serwera

32496989
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rekrutacja do Admin Team

imię: Kamil
nick w grze: Crossowiec
wiek:15
jak oceniasz swoje umiejętności w grze : Mysle ze radze sobie bardzo dobrze.
Doświadczenie w grze:Ponad 1,5 roku
Twoje motto:Rób tak ze by nikt przez ciebie nie plakał.
Czy admin jest ważniejszy od graczy?(i uzasadnij):Najważniejsi są gracze, gdyż to dlatego jesteśmy adminami na serwach, naszym obowiązkiem jest im pomagać, by grało im się lepiej.
Hobby: Moje hobby to komputery i SA:MP.
Admin: Bylem adminem juz na paru serverach takich jak : Hamster rp ,
Rrleand rp
PalmaRPG [Wlasny server]
energyrp
lightrp

Podkreslam bylem.


//Smoker : v2

Ostatnio edytowany przez Crossowiec (2011-08-27 12:36:12)

Offline

 

#3 2011-08-27 15:35:49

Sqaar

Moderator

17531933
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 9
Punktów :   
Nick IC: Sqaar

Re: Rekrutacja do Admin Team

Imię : Łukasz
Ile Posiadasz Lat: 15 lat
Nick w Grze: Sqaar
Czy grałeś na serverze RP oraz czy znasz zasady 0/10: Grałem 9/10
Ile Spędziłbyś czasu na forum i na serwerze: Jeżeli jednak bym dostał to jakoś 6-9 godzin w wakacje w roku szkolnym 3-5godzin
Posiadasz TeamSpeak oraz Mikrofon: Tak : oczywiście
Kontakt:
Gadu-Gadu 17531933
Numer Telefonu mogę podać na priv
Skype podam później
Team Speak Sqaar
Hobby:
-Obecnie trenuje strzelectwo sportowe i to jest narazie moim hobby
Co robie w wolnym czasie:
-Gram na laptopie w sampa
-Idę pograć w piłkę nożną
-Jadę na basen lub wychodze na rower
Czy byłeś kiedyś Administratorem:Tak na jednym serverze rp 1 miesiąc ale padł nie pamiętam strony ani tego servera ponieważ to było 3 miesiące temu ale ogarniam
Zalety:
Sumienny
Pracowity
Uprzejmy dla każdego
Pomocny
Sprawiedliwy
Nie przeklinam
Wady:
Wady to już ktoś inny bo każdy ma wady ale ja nie wiem jaką mam.
Może zbyt przeszczeganie Regulaminu niewiem
Krótki opis co byś zrobił dla serwera: Byłbym bardzo pomocny oraz chciałbym żeby gracze czuli się bardzo dobrze oraz żeby nie było żadnych Cheatów gracze spokojnie mogą mi pisać na gg jak mnie nie ma w grze zawsze wejdę nawet o tej 4 w nocy wejdę na te 5 minut i pomogę chciałbym żeby gracze byli zadowoleni i przekazywali ten serwer swoim kolegą z sampa żeby był spokój oraz dobra gra.
Krótki opis co byś zrobił dla forum: Raczej bym tylko dawał jakieś propozycje oraz utrzymywał porządek oraz dał poradnik Role Play pojęcia żeby gracz wiedział za co możemy karać

List Motywacyjny:

Witaj Główny Administratorze chciałbym zostać administratorem serwera ponieważ posiadam doświadczenie oraz jestem miły i chcę pomóc początkującym graczom na serverach RolePlay myślę że to tyle nie chcę się dłużej rozpisywać Myślę że to przemyślisz Dziękuje.



//Smoker : v1

Ostatnio edytowany przez Sqaar (2011-08-27 16:04:08)

Offline

 

#4 2011-08-27 23:25:03

GranD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja do Admin Team

Imie : Szymek .

Nazwisko : Sawczyn .

Wiek : 11 lat.

Dlaczego chcesz byc adminem : Chcem byc adminem dlatego żeby pomagac graczom . Nie chcem miec adma jak inni zeby banowac /warnowac . Chcem tylko pomagac

Nick : GranD.

Na jakich serverach byles adminem? : MaximusRPG. wiecej nie pamietam . Ale bylem jeszcze na jakims

Co zrobisz jak bedziesz mial Administratora? : Bede pomagal graczom żeby im sie dobrze gralo .

Coś od siebie: Mysle ze to bedzie dobry server . Bede pomagal w jego budowaniu . Dzienkuje . To tyle

//Smoker: 11 lat, błędy ortograficzne, muszę zobaczyć czy nie jesteś jakimś dzieckiem, na razie może napisz podanie na Lidera  

Offline

 

#5 2011-08-28 12:08:33

 RamBOT

Administrator Serwera

37081722
Skąd: Police
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rekrutacja do Admin Team

1.imię:Patryk
2.nick w grze:RamBOT
3.wiek:16
4.ilość postów [min. 10]:Dopiero się zarejestrowałem przejżałem forum i postanowiłem napisać swój pierwszy post...Ale 10 postów to postaram się szybko napisać niezaśmiecając forum zbędnymi postami...
5.jak oceniasz swoje umiejętności w grze [1-10]:Moje RP oceniam na ponad 95%gdyż bardzo długo gram na serverach Role Play...
6.Doświadczenie w grze:Więc tak...Miałem admina na 3 serverach [nie będe reklamował](w tym jeden własny który upadł)więc troche się znam i postaram się być dobrym administratorem...
7.Twoje motto:Graj bo lubisz a nie dlatego że musisz...
8.Czy admin jest ważniejszy od graczy?(i uzasadnij):Oczywiście że nie...praca admina polega na pomaganiu graczom bo to oni tworzą cały serv a admini są od pomagania im i usługiwaniu(oczywiście nie do przesady).A jeżeli chce sobie pogać IC to wtedy jak nikogo niema na servie albo iść sobie na inny...
9.Czy podoba ci sie serer czy moze cos bys zmienil?:Serverek jest na razie off ale jak tylko będzie właczony to napewno napiszę wątek w odpowiednim dziale i napiszę tam co bym zmienił..itp itd

A to moje gg tak na wszelki wypadek 37081722

//Smoker : v1

Ostatnio edytowany przez RamBOT (2011-08-28 12:12:52)

Offline

 

#6 2011-08-31 12:49:16

rambo

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja do Admin Team

Witam,nazywam się Patryk i mieszkam w Policach Piszę podanie o moderatora forum ponieważ myślę że byłbym dobrym moderatorem,Gdyż miałem już moderatora  na kilku servach.Tak pozatym mam 15 lat i tak w zasadzie interesuję się komputerami i motoryzacją...Byłbym zadowolony gdybym dostał to stanowisko...Jeżeli jużdostanę to podam numer kontaktowy


//Smoker : Moderator

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dolina-khorinis.pun.pl www.f1-transmisjeonline.pun.pl www.lhs.pun.pl www.wrestling-game.pun.pl www.lechia1914.pun.pl